KURUMSAL

HAKKIMIZDA

2001 yılından günümüze, tecrübemizle

Casta, günümüzde her şeyin hızla değişip, geliştiği bir ortamda modern çizginin yorumlanmasında kendi penceresinden bir bakış açısı olarak ortaya çıkmıştır. Her şeyin çok çabuk değiştiği bir zamanda sadece nesnelerin değil, bunları ortaya çıkaran bizlerinde bu değişimin içerisinde yer almamız gerektiğine inanarak hareket eden kurumsal bir yapıya sahiptir.

Her şeyin sadece üretim olmadığı günümüzde dünya trentlerini yakından takip eden, günümüz koşullarına en uygun ürünleri kalite, estetik ve müşteri memnuniyetiyle birleştiren genç, dinamik kadrosuyla olayları tek bir noktadan değil birçok açıdan bakabilen, yorumlayan ve kendini yenileyen bir ekip ruhuna sahiptir.

Mobilyanın da bir ruhu olduğuna, her ürünün kendine has çizgisiyle bir yaşam tarzı ifade ettiğini bilen bir anlayışla post modern yaşamın ihtiyaçlarını teknoloji ve profesyonellikle birleştirerek daima daha ileri gitmeyi kendine ilke edinmiştir. Dünü, bugünü ve yarını bilen; ilkelerinden ve prensiplerinden asla taviz vermeyen kurumsal bir firma olarak faaliyetine devam edecektir.

İSTEĞE ÖZEL TASARIMLAR İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İLETİŞİM